• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

Dzień św. Jerzego

sam 040224 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole dzień patrona Anglii - św. Jerzego. Z tej okazji p. Małgorzata Adamiuk i p. Anna Zdunek ogłosiły konkurs plastyczny dla klas 0-VI "The symbols of England", konkurs wiedzy o historii i kulturze Anglii, a także konkurs na najciekawszy strój, nawiązujący do symboliki tego kraju. Ponadto wielu uczniów tego dnia przyszło do szkoły w białym stroju - barwie niezwykle ważnej dla symboliki angielskiej.

                Spośród kilkudziesięciu prac plastycznych komisja konkursowa wybrała sześć, które w oryginalny, odkrywczy sposób realizowały zadany temat. I miejsce zajęła Dominika Saczuk z kl. III b, II miejsce - Marta Stężała z kl. IVa, III miejsce - Wiktoria Rudasz z kl. III b, wyróżnienia otrzymały zaś: Magdalena Klimaszewska z kl. II b, Ewa Szymczuk z kl. IIb i Wiktoria Lubańska z kl. IIIb.

                W konkursie wiedzy o historii i kulturze Anglii zmierzyło się dwunastu przedstawicieli klas starszych. Po zaciętej rywalizacji, szczególnie w finale konkursu, I miejsce zajęła Maria Barszcz, II miejsce - Grzegorz Niedźwiecki, a III miejsce - Łukasz Szydłowski z klasy szóstej.

                Na koniec grupa uczniów zaprezentowała przygotowane przez siebie stroje, nawiązujące do symboliki Anglii. Wśród elementów garderoby i dodatków dominowały: brytyjska i angielska flaga, a także czerwona róża, autobus piętrowy i charakterystyczna czerwona budka telefoniczna. Jury konkursu wyróżniło pomysłowość i wkład pracy własnej Oliwii Zbarachewicz i Aleksandry Jóźwik z klasy IV.

                Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkurów za aktywny udział w obchodach dnia św. Jerzego.

Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego
Dzień św. Jerze...
Dzień św. Jerzego Dzień św. Jerzego

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.