• 1 Lokalizacja
  Szkoła położona jest w najstarszej części 58 tysięcznego miasta Biała Podlaska. Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3,w którym można kontynuować dalszą naukę. Lokalizacja w centrum miasta umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej. O jej dogodności świadczy również bliskość placówek kulturalnych i urzędów.
 • 2 Nasze działania...
  Szkoła zwraca szczególną uwagą na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów, oferując m.in.: zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających trudności; zajęcia z uczniami wykazującymi szczególne uzdolnienia; zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów, np.: koło informatyczne, plastyczne, dziennikarskie, przyrodnicze i inne; zajęcia taneczne; gimnastykę korekcyjną.
 • 3 Nasza szkoła to:
  jedna z najlepszych bialskich szkół; wysokie wyniki w sprawdzianie szóstoklasisty; szkoła z ponad stuletnią tradycją i znaczącymi osiągnięciami w wielu dziedzinach; placówka położona w centrum miasta; odrębny budynek z dużym boiskiem sportowym, możliwością korzystania z Orlika i hali sportowej; opieka socjalna zapewniana naszym uczniom.
 • 4 Naszym uczniom oferujemy:
  nauczanie przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną; naukę języka angielskiego i zajęć komputerowych dla klas I-VI; zajęcia rytmiczne i naukę języka angielskiego w oddziale przedszkolnym; rodzinną atmosferę; indywidualne traktowanie uczniów i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju;
 • 5 oraz...
  opiekę świetlicy i pedagoga; centrum multimedialne i pracownię komputerową; zorganizowane wyjazdy o charakterze sportowym (nauka jazdy na nartach); bogatą i różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania uczniów zgodnie z ich potrzebami; codzienne wyżywienie w stołówce szkolnej.
baner
Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów Pokaz slajdów

WYPOSAŻENIE TECZKI PLASTYCZNEJ UCZNIÓW KLASY 2a:

plastykaBlok techniczny kolorowy - 2 sztuki,

Blok techniczny biały – 2 sztuki,

Blok rysunkowy kolorowy – 2 sztuki

Blok rysunkowy biały - 3 sztuki,

Kredki „Bambino” w oprawie drewnianej grube lub inne miękkie,

Kredki woskowe,

 

Farby plakatowe i 3pędzle –gruby, średni i cienki,

Papier kolorowy samoprzylepny i zwykły,

Plastelina – 1 opakowanie,

Klej w sztyfcie – 1 sztuka,

Wszystko zapakować teczkę z rączką.

Zeszyt 16 kartkowy w kratkę –1sztuka, (podpisany)

Zeszyt 16 kartkowy w linie –1 sztuka, (podpisany)

Będą też potrzebne zeszyty przedmiotowe tak jak w ubiegłym roku:

( do edukacji polonistycznej, matematycznej, j. angielskiego, religii, oraz zeszyt do korespondencji.)

Teczki papierowe –2 sztuki, (podpisane)

Piórnik

W wyposażeniu piórnika powinno się znaleźć:

ołówek, długopis, gumka, temperówka, linijka, nożyczki, kredki ołówkowe- podstawowe kolory;

Wszystkie przybory, należy podpisać w widocznym miejscu.

Copyright © 2018. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Rights Reserved.